0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
AAKG 1000 - BioTech USA

AAKG 1000 - BioTech USA

AAKG 1000 - BioTech USA AAKG 1000 predstavuje doplnok so semi-esenciálnou aminokyselinou L-arginín . Podporuje tvorbu oxidu dusnatého,... Viac informácií

Cenník

AAKG 1000 - BioTech USA 100 tabliet

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Produkt je dočasne vypredaný
Zobraziť nedostupné
AAKG 1000 - BioTech USA

AAKG 1000 - BioTech USA

AAKG 1000 predstavuje doplnok so semi-esenciálnou aminokyselinou L-arginín. Podporuje tvorbu oxidu dusnatého, proteínovú syntézu a správny vývoj u detí. Produkcia oxidu dusnatého zabezpečuje pružnosť ciev, znižovanie vysokého krvného tlaku a celkové zdravie kardiovaskulárneho systému. Okrem toho napomáha rastu svalov, kostí a tkanív. Urýchľuje metabolizmus tukov a produkciu rastového hormónu u mužov. Podporuje tvorenie kolagénu dôležitého pre zdravé väzivá, správne fungovanie obličiek a detoxikáciu pečene. Bojuje proti škodlivým voľným radikálom, čím sú podporené anabolické procesy. U žien arginín účinkuje na zvýšenie sexuálnej vzrušivosti, u mužov zlepšuje tvorbu spermií a erektilnú funkciu.

Pre koho je AAKG 1000 určený?

Produkt je určený osobám s aktívnym životným štýlom.

Ako AAKG 1000 konzumovať?

Pre prevenciu (ochorenia pečene a kardiovaskulárneho systému, zlepšenie trávenia, podpora zdravia v sexuálnej oblasti): Užívajte 1 tabletu denne, najlepšie hneď ráno alebo pred spánkom.

Pre zlepšenie fyzickej výkonnosti a kondície: Užívajte 1-3 tablety denne približne 40-60 minút pred fyzickou aktivitou.

Tabletu zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty 1 tableta
L-Arginín alfa-ketoglutarát 1000 mg

Zloženie:

L-Arginín alfa-ketoglutarát – 1000mg, sorbitol, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý (E470b), kyselina stearová.

Upozornenie:

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Pred užívaním sa poraďte s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Viac o zložke Arginín.

Opýtajte sa nás

Cibuľa Samuel

Dobrý deň chcem sa vás opýtať môžem to používať ako Spaľováč tukov?? A môžem to brať aj keď mám problémy s vysokým tlakom a beriem lieky???? Za odpoveď vpred ďakujem

InfinityObchod.sk

Dobrý deň, AAKG sa primárne používa ako forma rozšírenia ciev a nie ako spalovač tuku.. Ak máte záujem o kvalitný spalovač pozrite si našu ponuku:
https://www.infinityobchod.sk/spalovace-tukov

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

3 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute